Mediena tvoroms

Mūsų parduodama mediena tvoroms pjaunama iš lietuviškos medienos: pušies, eglės.

 

Tvoroms labiausiai tinka: kalibruotos arba džiovintos lentos, kurias parduodame tik gerai išdžiovintas bei impregnuojame giluminiu impregnavimu, kad ji kuo ilgiau Jums tarnautų.

 

Užsakymus dėl medienos tvoroms priimame telefonu:  +370 650 20102

 

Mūsų produkcijos išmatavimai ir kainos

 

Jeigu norite, kad tvora kuo ilgiau tarnautų Jums, siūlome naudoti gerai išdžiovintą medieną, kurią vėliau reikia impregnuoti bei nudažyti. Rekomenduojame tvorą perdažyti kas penkerius metus, jeigu norite, kad ji išliktų ilgai nepakitusi.

Mūsų gaminama mediena tvoroms pasižymi ilgaamžiškumu, nes mes parduodame tik kokybiškai išdžiovintą medieną, taip pat ją impregnuojame. 

 

Tvoroms rekomenduojame 

 

Kalibruotas lentas

Tai dvigubo pjovimo lentos, perėjusios per keturpuses obliavimo stakles. Šios lentos pasižymi ypač tiksliais skerspjūvio matmenimis. Ši procedūra atliekama didesnio tikslumo reikalaujančiai produkcijai: pakalimo lentelėms, lentoms tvorai, apdailinei produkcijai ir kt.

 

Džiovintas lentas

Tai lentos, kurios yra džiovinamos mūsų džiovyklose iki 18-20 % drėgnumo. Šios lentos statyboje dažniausiai naudojamos stogo konstrukcijoje, be to, būtinai yra džiovinamos visos paruošos dailylentėms, pakalimo lentelėms, terasinėms lentoms ar lentoms tvorai.

 

mediena_tvorai
Mūsų partneriai
asepas
statybu_lyga
remmers