Mediena rąstiniams namams

Mūsų parduodama mediena rąstiniams namams pjaunama iš lietuviškos medienos. Rąstiniams namams statyti rekomenduojame ir parduodame pušies medieną. 
 
Mes gaminame kokybišką medieną rąstiniams namams, kuriai medieną džioviname modernioje džiovykloje.
 
Užsakymus dėl medienos rąstiniams namams priimame telefonu:  +370 650 20102


Mes medieną rąstiniams namams džioviname modernioje džiovykloje. Nerekomenduojame statyti rąstinio namo iš drėgnos medienos, nes iš tokios medienos pastatytas namas bus neatsparus pelėsiams ir mėlynavimui. Nupjautos medienos drėgmė siekia apie 40%, todėl ją būtina išdžiovinti. Rekomenduojame medienos drėgnumą rąstiniams namui apie 18-20%.

Rąstiniai namai paprastai būna trijų tipų: 
- rankiniu būdu apdirbtų rastų; 
- frezuotos (tekintos) medienos; 
- klijuotos medienos.

Pas mus galite įsigyti visų šių tipų medieną rąstiniams namams.

Rankiniu būdu apdirbta mediena – tai tradiciniai apvalūs rąstai. Nukirtus ir išdžiovinus, jie apipjaunami ir nužievinami. 

Frezuotų rąstų namai, skirtingai nuo prieš tai minėto namo tipo, yra pastatyti iš vienodų, dažniausiai atitinkamai stačiakampio ir apvalios formos rąstų. 

Mediena klijuotų rąstų namams yra gaminama kitaip. Kamienas supjaustomas į lentas ir išdžiovinamas iki maždaug 10 % drėgnumo. Tuomet lentos obliuojamos ir kitaip apdorojamos, po to, specialiu presu klijuojamos į vieną rąstą, kuris yra dažniausiai yra trapecijos profilio. Dėl tokiu būdu išdžiovintos medienos, sienojai mažiau plyšinėja, nesėda, nesikraipo. Tiesa, tokių namų kvadratinio metro kaina yra apytiksliai 20-30 % didesnė nei neklijuotų rąstų namų. 
 
mediena_rastiniams_namams
Mūsų partneriai
asepas
statybu_lyga
remmers